Serdar Hakan
2
Today: 10:29

Serdar Hakan

Autodesk’in dünya’da sınırlı sayıda profesyonele verdiği Autodesk Expert Elite ünvanına sahip DÜZGÖREN 1997 yılından itibaren Autodesk ürünleriyle ilgili çalışmalar gerçekleştirmektedir. 1980 İstanbul doğumlu olan DÜZGÖREN geçmiş yıllarda AutoCAD 2B ve 3B, CorelDraw, Freehand, QuarkXPress, Adobe Photoshop gibi birçok yazılım kullanarak kurumlara danışmanlık ve proje geliştirme alanlarında çalışmalar gerçekleştirmiştir..Autodesk'in dünya'da sınırlı sayıda profesyonele verdiği Autodesk Expert Elite ünvanına sahip DÜZGÖREN 1997 yılından itibaren Autodesk ürünleriyle ilgili çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Anibu Animasyon Stüdyosu
Today: 09:32

Anibu Animasyon Stüdyosu

Karakter, ürün, mimari, 3d tasarım, medikal, tüm 3D Modelleme ve Animasyon ihtiyaçlarınız için profesyonel destek sağlıyoruz. Fiyatlar için bize ulaşın.

Ankara Duşakabin
2
Today: 09:20

Ankara Duşakabin

Duşakabin,Banyo Dolabı,Ankara Duşakabin,Ankara Banyo Dolabı,En Uygun Duşakabin,En Uygun Banyo Dolabı,Duşakabin Modelleri,Kare Duşakabin,Oval Duşakabin,Menteşeli Duşakabin,Sürgülü Duşakabin,Askılı Duşakabin

FurkanYZ
2
Today: 04:54

FurkanYZ

BURADASINIZ ÇÜNKÜPROFESYONEL GÖRSELLEŞTİRME VE 3D GRAFİK İHTİYACINIZ VARGörselleştirme, tasarım, animasyon ve tanıtım filmi gibi bir çok alanda çözüm.BURADASINIZ ÇÜNKÜ PROFESYONEL GÖRSELLEŞTİRME VE 3D GRAFİK İHTİYACINIZ VAR Görselleştirme, tasarım, animasyon ve tanıtım filmi gibi bir çok alanda çözüm üretmekteyiz. Videoyu İzle İnstagram BİZ NE YAPARIZ? Üç boyutlu modelleme, tasarım ve animasyon, drone ile arazi modelleme, tanıtım filmi, klip çekimi, logo tasarımı gibi alanlarda hizmetinizdeyiz. İnstagram MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Her bitirdiğimiz proje sonrası mutlu müşteriler […]

memarchitect design studio
Today: 02:54

memarchitect design studio

memARchitect Desgin Studio - we give spirit to your vision in our design - info@memarchitect.net - Istanbul , Turkey.

Biyo Peyzaj
2
Today: 02:35

Biyo Peyzaj

Peyzaj firması olan Biyo Peyzaj İstanbul'dan tüm Türkiye'ye ve dünyaya hizmet vermektedir. Peyzaj firmaları arasında sektöre öncülük etmektedir.

MORE